(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65

Форум «Мовно-літературна освіта в Новій українській школі: від знань до компетентностей» для педагогів Харківщини 2020-03-02

У зв’язку із запровадженням Кабінетом Міністрів України карантину, забороною проведення масових заходів, повідомляємо про перенесення дати проведення ІІІ освітянського форуму «Мовно-літературна освіта в Новій українській школі: від знань до компетентностей».

Про дату проведення форуму буде поінформовано додатково.


Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Творчим об’єднанням «Соняшник» та Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди 25.03.2020 року о 10.00 проводиться ІІІ освітянський форум «Мовно-літературна освіта в Новій українській школі: від знань до компетентностей». 

На форум запрошуються методисти української мови і літератури районних (міських) методичних кабінетів (центрів), секторів освіти об’єднаних територіальних громад, керівники методичних об’єднань, учителі української мови і літератури закладів загальної середньої освіти області.

Форум відбудеться в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди за адресою: вул. Валентинівська, 2 (станція метро «Студентська»), м. Харків. 

Покликання на форму реєстрації

Завантажити лист Департаменту науки і освіти ХОДА